Ogameoyun sitesi ogame hakkında bir çok oynayış faydalı bilgiyi ogameseverlere vermek için hazırlanmıştır.
Son Haberler

Mevlid Kandili Kutlamasi

Arkadaslar burda mevlid kandilimizi kutlayanlar arasindan secilecek en guzel kutlama mesajina 250.000 Karanlik Madde Hediye edilecektir.

 

Hepinizin mubarek mevlid kandilini kutlarim.

Hakkında onder

id="comments-title"> 12 yorum
 1. bu önemli günümüzde kandilimizi kutlayan adminimizi kutlar sağlık ve sıhhat dileklerimle

 2. Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

 3. Peygamber efendimizin doğum günü olan bu günde Allah im da bana bir erkek evladı verdi. Yüce Rabbim bütün insanları koru ve iyilik ver. Hayırlı Kandiller.

 4. Ya Rabbi, bu gece teşrifleriyle alemleri nura gark ettiğin sevgili Habibin, başımızın tacı Resul-i zişan Efendimiz’in hürmetine ve bu gecedeki esrarın hürmetine biz aciz kullarını da afv-ı ilahine, feyz-i ilahine mazhar eyle. O’nun mübarek ruhuna salat ve selam’ı kalbinizden, dilinizden düşürmemek dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

 5. Yorumunuz moderatör onayı beklemektedir.
  Ya Rabbi, bu gece teşrifleriyle alemleri nura gark ettiğin sevgili Habibin, başımızın tacı Resul-i zişan Efendimiz’in hürmetine ve bu gecedeki esrarın hürmetine biz aciz kullarını da afv-ı ilahine, feyz-i ilahine mazhar eyle. O’nun mübarek ruhuna salat ve selam’ı kalbimizden, dilimizden düşürmemek dileğiyle kandiliniz mübarek olsun…

 6. Allah tan Nice sağlık ve mutluluk dolu Kandil ler dilerim.

 7. -Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için,insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, Mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için.Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz su dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Mevlüt kandiliniz mübarek olsun.

 8. Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, kandiliniz mübarek olsun!

 9. Bu gece peygamberimiz Hz Muhammed Mustafa SAV ‘in dünyaya şereflendirdiği gecedir O peygamber ki insanların sapıklıkta sınır tanımadığı, cehalette en üst seviyelere ulaştığı, küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur, rahmani bir şifa olmuştur Dularımız bu gece eksik olmasın, kalplerimiz imanla dolsun, MEVLİT kandiliniz mübarek olsun!

 10. ALEMLERE RAHMET OLARAK GONDERILEN EN SEVGILI ALLAH IN RESULU BIZIM PEYGAMBERIMIZ HZ MUHAMMED MUSTAFA (SAL) EFENDIMIZIN DOGDUGU BU GECEDE SEFATINE MAZHAR OLUR FIRDEVS CENNETINDE KOMSU OLMAYI BORCLULARA EDA DERTLILERE DEVA HASTALARA SIFA BIR CUMLEMIZIN SON NEFESINDE DILINDE KURAN KALBINDE IMAN OLMASINI CENABI MEVLADAN NIYAZ EDER KANDILINIZI KUTLARIM

 11. kandiliniz mübarek hakkın rahmeti üzerinize olsun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Daha detaylı bilgiler için lütfen www.ogamecenter.org adresine giderek yetkililerle iletişime geçiniz.